Nekünk van egy főnixmadarunk, úgy hívják, hogy Orbán Viktor - árulta el Pócs János a Kossuthon
17/04/2026 08:08
| Szerző: Klubrádió
| Szerkesztő: Bárkay Tamás
Meghívták a Jó reggelt Magyarország! című műsorba.
Pénteken reggel Pócs Jánost hívták meg vendégként a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorába. 16 éven át ebben az idősávban bonyolították Orbán Viktor pénteki "rádióinterjúit".
Pócs egyebek mellet megosztotta: nem érezte, hogy veszíteni fognak, szerinte mindenki egy buborékban él, és neki a saját buborékja nem jelezte ezt.
Aztán főleg arról folyt a beszélgetés, hogyan újul majd meg a Fidesz, de a képviselő részletesen beszélt a vasárnapi választás utáni fideszes hangulatról is.
„Hétfőn volt sírás”, írta le Pócs a fideszes találkozót, amit Orbán hívott össze. Többször elmondta, hogy szerinte a Fidesznek van egy főnixmadara, úgy hívják, Orbán Viktor.
A műsor túlnyomó részében a Fidesz és a holdudvarának megújulása volt a téma, miközben Pócs János kijelentette, hogy szerinte a Tisza képviselőinek többsége eddig az Országház üléstermében sem járt, csak maximum a látogatóközpontban. Pócs szerint körülbelül fél évig lehet majd arról beszélni a parlamenti üléseken, hogy mit rontott el az Orbán-kormány az elmúlt 16 évben, de a képviselő szerint ez egy idő után már nem lesz érdekes. (a Telex nyomán)

