Téma: Ősszel nyilvánosságra hozzák az un. ügynöklistát. Egyáltalán egy vagy több lista van? Mennyi maradt a Kádár-korban működő titkosszolgálatok dokumentumaiból? Mennyit daráltak le a szolgálatok vezetői a rendszerváltás hajnalán? A történész kutatók számítanak-e releváns, új információkra?
Vendégek:
Veszprémy László Bernát történész
Orbán-Schwarzkopf Balázs az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának kutatója.

