Támogassa személyi jövedelemadója 1%-ával a Klubrádiót 2026-ban is
A lényeg

A Honvédelmi Minisztériumban is nagy hőfokon működnek a darálógépek - mondja Ruszin-Szendi Romulusz

16/04/2026 20:03

| Szerző: Klubrádió

 | Szerkesztő: Bárkay Tamás

"Minden fel lesz jegyezve, minden el lesz számolva” – üzente.

Ruszin-Szendi Romulusz volt vezérkari főnök, a hajdúszoboszlói kerület megválasztott országgyűlési képviselője felszólította a Honvédelmi Minisztérium illetékeseit hogy ne próbálkozzanak iratmegsemmisítéssel, a Tisza-kormány mindent ki fog vizsgálni.

 
Ruszin-Szendi Romulusz
Facebook
 

„Egyre érdekesebb információk szivárognak ki a Honvédelmi Minisztériumból. Úgy tűnik, hogy a jelenlegi honvédelmi miniszter megszüntette a saját tartalékos jogviszonyát, mert nem valószínű, hogy szeretné, ha behívnák, aztán tényleg megpróbálnának rendes katonát faragni belőle” – mondta Ruszin-Szendi. Aki azzal folytatta:

a Honvédelmi Minisztériumban is nagy hőfokon működnek a darálógépek.

„Minden fel lesz jegyezve, minden el lesz számolva” – üzente a volt vezérkari főnök, aki szerint nem tudnak mindent megsemmisíteni. Figyelmeztetett:  tudja hogyan zajlik a hazai és a NATO-s ügyvitel: nem tudnak mindent eldugni és megsemmisíteni sem. Aki részt vesz az iratmegsemmisítésben, az ellen meg fogják indítani a megfelelő eljárásokat - helyezte kilátásba.