„Klubrádió

A 2023-as év egyik magyar szenzációja volt a mindössze 15 éves triatlonos, Szalai Fanni, aki márciusban, az Arena Games nevű fedettpályás triatlon versenyen komoly mezőnyben lett harmadik, majd két évvel idősebb versenyzők között nyerte meg az ifjúsági Európa-bajnokságot, a szezont pedig a szaúd-arábiai Szuperliga versenyen, ismét felnőtt, ismert sportolókból álló mezőnyben megszerzett hetedik hellyel zárta. Fannit pályafutása korai részéről, az idei élményekről és a jövőbeli tervekről kérdeztük.

Az előző héten elrajtolt a 2023/24-es NBA-szezon, és a nyári holtszezonban szokás szerint elég sok minden történt a ligában, ami megváltoztatta az erőviszonyokat. Ugyan a bajnoki címvédő Denver Nuggets most is az élcsapatok közé tartozik, a döntőbeli vesztes Miami Heat lemaradt arról a Damian Lillardról, akit nagyon szeretett volna megszerezni, így komoly meglepetés lenne, ha megismétlődne a legutóbbi finálé párosítása. A liga további érdekességeiről Babos Péter kosárlabda szakíróval beszélgettünk.

2023. október 31. Hosszabbítás (2023. október 31., kedd 15:00)