„Klubrádió

Véget ért a magyar kézilabdaszezon, a férfiaknál a Telekom Veszprém visszaszerezte a bajnoki címet, miután a bajnoki döntő döntő mérkőzésén legyőzte az OTP Bank - Pick Szegedet. A veszprémiek válogatott játékosával, Ligetvári Patrikkal beszélgettünk a bajnoki döntőről, az elvesztett Bajnokok Ligája negyeddöntőről illetve a válogatott helyzetéről, amely a következő szezonban nagyon fontos tornákat játszik az olimpiai selejtezés szempontjából.

A műsor második részében a hétvégén lezajlott Le Mans-i 24 órás autóverseny volt a téma. Az elmúlt években lefelé szálló ágban lévő hosszútávú autóversenyzés óriási lökést kapott az új szabályokkal, idén 16 csúcskategóriás autó állt rajthoz Le Mans-ban, és a 24 órából alig volt olyan pillanat, amikor nem zajlott óriási csata valamelyik géposztály élmezőnyében. A versenyről és az Endurance világbajnokságról Lantos Andrást, az Eurosport kommentátorát kérdeztük.

2023. június 13. Hosszabbítás (2023. június 13., kedd 15:00)