Köszönjük, hogy támogatják a Klubrádiót

Koncz Zsuzsa anno a jogi pálya helyett az éneklést választotta, de igazságérzete egy életen át végigkísérte, végigkíséri. Leginkább a dalokban, amiket énekel. Csak néhány közülük: Jelbeszéd, Ha én rózsa volnék, Légy óvatos, Miért hagytuk, hogy így legyen, Szabadnak születtél, ez utóbbiban azt üzeni, a szabadság nem ajándék, hanem velünk született jog, amelyet védenünk kell.

Frész Ferenc több, mint 25 év tapasztalatával a kiberbiztonság egyik legismertebb hazai szakembere. Vezette a Kürt Információbiztonsági Intelligencia Központját, majd a Nemzeti Biztonsági Felügyelet CDMA osztályát, és aktívan részt vett az információbiztonsági törvény kidolgozásában is. Most a digitális fenyegetések aktuális helyzetéről és a védekezési stratégiákról beszélgettünk, és arról, hogy az oroszok évek óta ki-be járkálnak a magyar külügyi és honvédelmi rendszerekben.

Litauszky Lilla színésznő a tragikusan korán elhunyt pályatársa kapcsán saját tragédiájáról, betegségéről, depressziójáról, öngyilkossági kísérletéről írt a közösségi oldalán. Ebben a posztban szeretné felhívni a figyelmet arra, mennyire fontos lenne kérdeznünk, figyelnünk a másik emberre, akkor is, ha a látszat szerint minden rendben van vele.

Ágoston László operaénekes, a hazai- és nemzetközi sikereket elért Moltopera alapítója. A 2018-as választások után a kormány politikája miatt hagyta el Magyarországot. Azt érezte, az élet minden területét átpolitizálták, beleértve a művészeteket.  
 
Szunyogh Szabolcs, a Klubrádió jeles műsorvezetője újabb könyvvel jelentkezett. Az itthon kevesek által ismert magyar–indiai festőművészről, Amrita Sher-Gilről írt részben fikciós, részben életrajzi regényt.  
2025. szeptember 20. Klubdélelőtt (2025. szeptember 20., szombat 09:00)
160:00
00:00
Műsorvezetők: Kun Zsuzsa Szerkesztők: Kun Zsuzsa